Se prisutviklingen i ditt strøk

Publisert
Sist oppdatert
Pris pr. kvadratmeter for alle boliger.
Årstall i 1.000 kroner.

RegionerÅrstall
2002
Årstall
2003
Årstall
2004
Årlig prosentvis endring
2003
Årlig prosentvis endring
2004
Moss13,313,313,50%14%
Sarpsborg10,110,412,23%17%
Fredrikstad12,112,6144%12%
Østfold11,711,913,52%14%
Asker18,518,920,32%7%
Bærum2121,122,50%7%
Follo16,617,118,83%10%
Øvre Romerike13,913,815,10%9%
Nedre Romerike15,515,717,12%9%
SNITT Akershus17,117,318,71%8%
SNITT Oslo21,221,5231%7%
Hamar12,412,814,33%11%
Hedmark utenom Hamar9,29,310,61%15%
SNITT Hedmark10,210,411,72%13%
Lillehammer1313,614,95%9%
SNITT Oppland11,111,312,72%12%
Drammen12,41314,55%11%
SNITT Buskerud1212,513,84%11%
Tønsberg15,315,116,8- 1%12%
Sandefjord12,612,414- 2%13%
Larvik11,81213,32%10%
SNITT Vestfold13,21314,5- 1%11%
Telemark9,610,111,84%18%
Kristiansand12,912,914,50%13%
Agder utenom Krist.sand10,510,611,91%12%
SNITT Agderfylkene11,811,813,30%13%
Stavanger14,41516,64%10%
Sandnes13,313,214,5- 1%10%
SNITT Rogaland13,113,515,13%12%
SNITT Bergen14,615,617,56%13%
Hordaland utenom Bergen11,711,8141%18%
SNITT Hordaland13,914,716,66%13%
Møre- og Romsdal11,110,611,6- 5%10%
SNITT Trondheim15,115,917,96%12%
Resten av Trøndelag9,910,111,42%13%
SNITT Trøndelagsfylkene12,713,415,16%13%
Tromsø15,516,518,77%14%
Resten av Nord-Norge9,710123%20%
SNITT Nord-Norge11,712,314,35%17%
MERK: 2004-tallene er beregnet ut fra prisene de første månedene
Kilde: NEF, EFF, FINN.no, ECON NB: Dette er et utdrag fra Tabell 10






Mer om

Vi bryr oss om ditt personvern

dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer