CD-prisene

Publisert
Sist oppdatert
NettbutikkValutaPris CDerFraktOppgitt totalprisOppgitt totalpris (nok)*Egentlig totalpris (nok)**  
Platekompanietnok38830418418418  
Zailor.nonok45739496496496  
CDWorld.nonok2970297297297  
Play.comgbp28,89028,99292,15562,36  
Amazon.comusd37,9511,549,41254450,52  
BangCD.comnok2480248248506  
CDWow.comgbp27,97027,97283563,38  
Tower.comusd32,591547,56245440,95  
Barnes & Nobleusd41,321151,78266557,29  
101CD.comgbp26,991,528,49289557,49  
HMV.comgbp27,977,535,47359645  
CDon.comnok30729336336616  
* V omregning brukt DinSides Valutakalkulator, **V omregning brukt DinSides importkalkulator, samt postens fortollingsgebyr på 196 kroner


Tilbake til hovedartikkelen

Vi bryr oss om ditt personvern

dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer