Hvilken mat er den ekleste maten i hele Norge? Det spurte vi leserne om i forrige uke:
Norges ekleste mat
Og det var ikke få som gjerne ville si sin mening om emnet, enten i form av en stemme i avstemningen, eller som innlegg i vårt debattforum.
Topp tre
Etter fire dager med mulighet til å stemme, er nesten 11.000 stemmer avgitt. Og selv om folk flest har en svært individuell smak i forhold til hva som er bra, og ikke bra, tegner det seg likevel et tydelig bilde av en topp tre liste, eller kanskje nærmere, en bunn tre liste.
Totalt 21 produkter var nominert til tittelen, og følgende tre produkter fikk aller flest stemmer:
Ikke så ille
I den andre enden av de 21 nominerte produktene fant vi følgende - som folk altså ikke syntes var like ekkelt:
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger