Strømprisen:

Synker igjen

Prisen på strøm har gått litt opp og ned i årets første dager.

HOLDER SEG JEVN: Foreløpig har januar startet med relativt jevne strømpriser på et lavere nivå enn i desember, uten ekstreme timetopper. Foto: Paul Kleiven / NTB
HOLDER SEG JEVN: Foreløpig har januar startet med relativt jevne strømpriser på et lavere nivå enn i desember, uten ekstreme timetopper. Foto: Paul Kleiven / NTB Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer