Israel åpner opp for turisme

Åpner endelig opp

Turister som reiser alene, kan nå reise til Israel for første gang siden pandemien brøt ut.

ÅPNER FOR ALENEREISER: Israel åpner endelig opp for at turister som reiser alene kan besøke landet, for første gang siden coronapandemien brøt ut. Bildet er fra stranda i Tel Aviv. Foto: Shutterstock / NTB
ÅPNER FOR ALENEREISER: Israel åpner endelig opp for at turister som reiser alene kan besøke landet, for første gang siden coronapandemien brøt ut. Bildet er fra stranda i Tel Aviv. Foto: Shutterstock / NTB Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer