Årets mest erotiske sammenkomst åpner dørene på Rockefeller i Oslo i kveld.
Sexhibition har blitt et naturlig samlingspunkt de siste årene for alle med interesse for porno, stripp og andre sexorienterte dingser. Er du bare nysgjerrig, er nok messen det mest legitime sexarrangementet du kan besøke i vårt moralske land.
Ballespark og porno for kvinner
I år er det fem hovedattraksjoner og nyheter på scenen i løpet av uken, kan arrangør Nils Ally fortelle.
- Vi har først og fremst Jessica Drake fra Wicked Pictures i USA som skal opptre. Hun er en veldig kjent pornostjerne med over 200 filmer bak seg. I USA har hun også vært profilert en rekke steder i media. Hun har blant annet vært på David Letterman, spilt i FOX sin tv-serie Skin, dukket opp på Grammy utdelingen 2005 og danset på scenen med Kid Rock, forteller Ally.
Se bildene fra Sexhibiton 2007 her...
Bildene fra Sexhibition 2006 finner du her...
Et annet friskt pust er Steelballs - mannen som liker å bli sparket i sine edlere deler av kvinner. Noe som kanskje kan være befriende for gjester som er uenige med Prostituertes Interesseorganisasjon i Norge (PION). De stiller opp for å spre sitt budskap om hvorfor Norge ikke burde kriminalisere prostitusjon, samt engasjerer seg i de aller fleste ledd som er mulig for å forbedre og synliggjøre prostitusjons yrke.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger