
Norges største charterselskap, Star Tour, lanserer nå et nytt konsept. Selskapet har merket seg at flere kunder ønsker seg luksus i ferien, og presenterer en ny katalog med utvalgte destinasjoner og hoteller for krevende kunder.
Eget basseng
- I ferien vil vi gjerne unne oss det lille ekstra, og et godt hotell står øverst på manges ønskelister, forteller Sverre Høven, daglig leder i Star Tour.
- Erfaring viser at kvalitet selger. Ta for eksempel korallsuitene med eget basseng på Blue Village Pakarang i Thailand. De er ofte utsolgt før katalogen er kommet fra trykkeriet, sier Høven.
Den nye katalogen inneholder 58 spesielle hoteller i kategorier fire-fem stjerner. Mange er kjent fra charterkataloger fra før, men det er også flere nye hoteller her. Her er både Sheraton og Marriott representert, og TUIs egne Riu-hoteller (Star Tour er en del av den internasjonale sammenslutningen av reiseselskaper TUI).
Reisemålene
Du flyr med selskapets vanlige charterflygninger, og finner de utvalgte hotellene på følgende destinasjoner: